Bramy przemysłowe


Bramy GATOR są produkowane w oparciu o najnowszą technologię. W całkowicie zautomatyzowanym procesie wytwarzany jest segment dwuścienny ze stalową ścianką wewnętrzną oraz zewnętrzną. Segment ten wypełniony jest ekologiczną, bezfreonową pianką poliuretanową co zapewnia doskonałe właściwości termoizolacyjne oraz dużą sztywność paneli. Dla wyeliminowania infiltracji powietrza bramy na całej długości wszystkich krawędzi wyposażone są w elastyczne uszczelnienie. Bramy segmentowe GATOR doskonale wkomponowują się w architekturę XXI wieku, indywidualnie dostosowane do życzeń i potrzeb. Łatwe w obsłudze oszczędzają cenną powierzchnię i są niezastąpione w budynkach przemysłowych, usługowych i handlowych.

 

Informacja projektowa

 

Oznaczenia

 

H = wys. zamówieniowa - wysokość otworu

B = szer. zamówieniowa - szerokość otworu

h = wysokość nadproża

 

W zależności od wartości h stosuje się różne typy prowadzeń

 

s = 100mm (min.) przestrzeń boczna 200mm (min.) dla bram z napędem elektrycznym

d = głębokość pomieszczenia

 

 

 

Typy prowadzeń

 

Standardowe Wysokie Niskie Pionowe Ukośne wzdłuż konstrukcji dachu

 

Sposób obsługi

 

Napęd elektryczny Przekładnia łańcuchowa Rygiel i/lub zamek dwustronny

Przekrój panelu

 


1. Powłoka z poliuretanu

2. Powłoka cynkowo-aluminiowa

3. Blacha stalowa

4. Powłoka cynkowo-aluminiowa

5. Podkład

6. Poliuretan

 

Typy przeszkleń

Okno przemysłowe Sekcja aluminiowa Sekcja aluminiowa lakierowana

Drzwi serwisowe

 

 

 

Kolory standardowe Kolory preferencyjne
RAL 8014 RAL 9002
RAL 9006 RAL 5010 RAL 3000 Paleta RAL

 

Automatyka przemysłowa

 

Proponujemy Państwu najwyższej jakości automatykę firmy GfA - Gesellschaft fur Antriebstechnik GmBH & Co. KG z Niemiec. Napędy i sterowniki GFA do bram przemysłowych są rodukowane od 1954 roku. Dzisiaj pod marką ELEKTROMATEN GFA sprzedaj rocznie ponad 100.000 napędów. Za pomocą postępowych rozwiązań i wysoce zmodernizowanej produkcji GFA ustala nowe standardy. Jako wiodąca na rynku firma spełnia najwyższe wymagania klientów z całego świata. Jakość i niezawodność są filarami konsekwentnej polityki GFA. Każdy proces, począwszy od dystrybucji poprzez konstrukcję do produkcji, posiada certyfikat zgodności z normą DIN EN ISO 9001:2000.

 

Wszystkie bramy segmentowe przystosowane są do przełączenia systemów napędowych i sterujących. W ofercie naszej firmy znajduje się szeroka gama napędów elektrycznych i akcesorów odpowiednich dla sposobu użytkowania bramy.

 

Zestaw  przyłączeniowy Awaryjna obsługa ręczna z poziomu posadzki

 

Napędy ELEKTROMATEN TSE są specjalnymi napędami do bram segmentowych z wyrównoważeniem i mechanicznym ogranicznikiem przemieszczenia.

 

ELEKTROMATEN TSE 5.24 WS

Napędy ELEKTROMATEN TSE ze zintegrowanym sterownikiem Totmann T800 spełniają podstawowe wymagania dla bram napędzanych elektrycznie i dlatego są szczególnie ekonomiczne. Dzięki zastosowaniu techniki połączeń wtykowych i podłączeniu do sieci prądu zmiennego uzyskuje się niskie koszty instalacji.do góry ^